ÜRÜN İNCELEME

Bir Avrupa Birliği markası olan Datalogic ürün ailesinin minik devi Memor perakende sektöründeki iddialı yükselişini sürdürüyor.

Piyasanın düşük maliyetli ama yüksek performans ve kaliteli modeli memor(AB standartlarında üretim) satış, sipariş mal kabul, stok sayım, sevkiyat gibi uygulamalarda büyük bir beğeniyle tercih ediliyor.
Kısa bir süre önce teknik güncelleme ile özellikleri iyileştiren Datalogic Memor yeni haliyle karşınızda:

Ergonomik, kompakt ve güçlü
Microsoft Windows Mobile® 6.1 ve Windows CE 5.0
Summit entegre IEEE 802.11 abg radio CCX V4 onaylı.
Bluetooth® wireless
Laser – Green Spot patentli konfirmasyon
Geniş açı 2D imager
128 MB RAM / 256 MB hafıza
XScale™ PXA 310 @ 624MHz işlemci
Kullanıcı erişimli micro SD hafıza kartı
1.2 m (4 ft) beton zemine düşmeye dayanıklı
IP54 koruma sınıfı
Wavelink Avalanche® cihaz yönetimi
Pal Application Library – Lisanslı

DAYANIKLI ERGONOMİ
Küçük ve ince yapısıyla, Memor™ tek elle kullanımlar için mükemmel ergonomi sağlıyor. EndüstriyeL yapısı sayesinde düşmelerden , tozdan ve sudan etkilenmiyor.

İŞLETİM
Memor™ endüstri standart işletim sistemlerini başarıyla çalıştırıyor. Kullanıcı erişimli SD kart sayesinde büyük miktarlarda verileri yedekleyebiliyorsunuz ve büyük veritabanlarını rahatlıkla yönetebiliyorsunuz.

OKUMA
Memor™ yarının barkodlarını-GS1 Databar- dahil bugün yakalıyor. 2D imager geniş açılı bir linear sunuyor. Lazer ile Datalogic patentli Green Spot teknolisi doğru okuma geri bildirimi sunuyor.

İLETİŞİM
Memor™ LAN radio, Mikrofon, Hoparör, Kullanıcı dostu numerik klavye

AÇ KULLAN
Pal uygulama kütüphanesi ve Wavelink® Avalanche™ Memor™ u kullanıma hazır tutuyor. İlave olarak her Memor™ bir adet adaptör ve bir adet usb kablosu ile birlikte size ulaşıyor.

Reklamlar